Jak objednat pořad

Objednávky přijímáme v průběhu celého školního roku.

Na telefonních číslech : 220 999 001
                                 : 220 999 002
                                 : 220 999 003


V pracovních dnech od 8.30 do 15 hodin.

Připravte si:

 • ZÁKAZNICKÉ ČÍSLO nebo ADRESU ŠKOLY
 • NÁZEV POŘADU
 • POČTY ŽÁKŮ A PEDAGOGŮ V JEDNOTLIVÝCH TŘÍDÁCH

 • Po zavolání do Planetária budete přepojeni na pracovníka přijímajícího objednávky.
 • Pokud je číslo na ústředně obsazeno, znamená to, že všichni pracovníci vyřizují objednávky těch, kteří se dovolali před Vámi. Zejména na začátku školního roku Vás prosíme o trpělivost.

 • Po sjednání rezervace obdržíte e-mail s podrobnostmi. Nezapomeňte ho, prosím, potvrdit.
 • *****

  Ještě předtím, než zavoláte do Planetária

  1) Vyberte si pořad, který byste rádi navštívili

  Pořad vybírejte s ohledem na věk dětí – u každého pořadu je uvedeno, pro jakou třídu/ročník (tedy stáří dětí) je vhodný. Jestliže si nejste jisti, jaký pořad pro děti vybrat, naši pracovníci Vám rádi poradí. Upozorňujeme, že běžně uváděné pořady není možné z technických a časových důvodů doplňovat nebo rozšiřovat dodatečným výkladem. Pokud máte speciální požadavky, je možné jim vyhovět, ale pouze po předchozí domluvě a nebude-li tím narušen ostatní provoz. Těmto speciálním požadavkům je možné vyhovět zejména v odpoledních hodinách.
  V nabídce pořadů je u každého pořadu uveden sál, kde se pořad koná. Této informaci věnujte také pozornost, protože do každého sálu se vejde jiný počet osob a rovněž začátky představení jsou jiné. Každý sál má také jiné projekční možnosti.

  2) Připravte si termín (datum a začátek představení),

  ve kterém byste rádi pořad shlédli. Pro jistotu si připravte i několik záložních termínů – může se stát, že primární termín bude již obsazen nebo nebude z jiných důvodů k dispozici. Pořady pro školy uvádíme ve dnech školního vyučování kromě pátku. Začátky představení jsou pevně dané a nelze je z technických důvodů měnit.

  3) Připravte si počet osob

  Z rezervačních důvodů potřebujeme znát maximální počet osob včetně doprovodu, které hodlají pořad navštívit. Vstupné budete platit za skutečný počet osob, které pořad navštíví. Ve Vašem vlastním zájmu neberte s sebou do Planetária větší počet osob, než kolik míst jste si rezervovali – mohlo by se stát, že osoby nad objednaný počet se do sálu nevejdou. Z bezpečnostních důvodů není možné tyto přebývající osoby do sálu vpustit. Na druhou stranu Vás prosíme, abyste se snažili počet osob (včetně doprovodu) odhadnout co nejpřesněji abyste zbytečně neblokovali sál pro ostatní zájemce.

  4) Připravte si Vaše zákaznické číslo nebo adresu školy

  Zákaznické číslo mají přiděleno všechny školy zaevidované v našem rezervačním systému. Pokud číslo neznáte nebo jste ho zapomněli, mohou ho naši pracovníci vyhledat podle adresy školy.
  Číslo je unikátní pro konkrétní školu. Pro přiřazení zákaznického čísla je nezbytné znát: název školy, adresu, telefon, e-mail a IČO školy.

  Vlastní objednání pořadu

  Objednávky pořadů přijímáme pouze telefonicky na tel. číslech 220 999 001-3 a to v pracovní dny od 8.30 do 15 hodin (prosíme, nevolejte mimo tyto termíny).
  Prosíme – neposílejte nám objednávky pořadů písemně (e-mailem, faxem, dopisem).

  Po zavolání do Planetária budete přepojeni na pracovníka přijímajícího objednávky, který bude v daný okamžik volný. Na začátku školního roku očekáváme velký zájem o objednání pořadů. V této době proto co nejvíce posílíme počet pracovníků přijímajících objednávky. Pokud je číslo na ústředně obsazeno, znamená to, že všichni pracovníci vyřizují předchozí objednávky – prosíme Vás o trpělivost.

  Potvrzení objednávky pořadu

  Po telefonické objednávce od nás obdržíte na Vámi uvedenou e-mailovou adresu výzvu k potvrzení objednávky.
  Prosíme, nezapomeňte nám objednávku potvrdit.
  Napište nám i v případě zrušení či změn.